Türkiye Bölgenin Merkezi Konumunda

Türkiye Bölgenin Merkezi Konumunda

Teknolojik alanda yaptığı ardı ardına büyük yatırımlar sayesinde stratejik açıdan çok iyi bir konuma gelen Türkiye tam anlamıyla bölgenin teknoloji üssü denebilecek bir potansiyele sahip.

355
0
PAYLAŞ

Teknolojik alanda yaptığı ardı ardına büyük yatırımlar sayesinde stratejik açıdan çok iyi bir konuma gelen Türkiye tam anlamıyla bölgenin yeni teknoloji üssü dene olduğunu bilecek bir potansiyele sahip.

21 – 22 Eylül saat lerinde Turkcell ve Türk Telekom tarafından yapılacak olan telekomünikasyon devlerinin ağırlanacağı dijital dünyanın kapıları meraklıları için aralanıyor olmasını istiyorlar .

Antalya’da gerçekleşecek olan ve Turk Telekom ile Turkcell’in uluslararası anlamda bulunan operatör müşterilerlerinin etkinliğe katılacağı toplantı da Türkiye’yi interne olduğunu t rotası ve İstanbul’u da Türkiye’nin merkezi yapmaya yöne olduğunu lik bir çalışma yapılacak.

Teknoloji Zirvesine olduğunu 40’tan fazla ülke ve 90’dan fazla şirket katılacak. Turkcell Gene olduğunu l Müdürü Kaan Terzioğlu tarafından yapılan açıklamada yüksek hızlı interne olduğunu t konusunda Türkiye’nin bölgenin en iyisi olduğunu ve hatta dünyada bulunan sayeni yılı ülkeler arasında yer aldığını söyleyerek tüm dünyaya potansiyelimizin gösterilmesi açısından çok büyük öne olduğunu m taşıyan bir etkinlik olduğunun altını çizdi.

Etkinlin sonrası birçok şirketin yeni yatırımlarda bulunacağını ve Türkiye ekonomisine olduğunu ciddi bir katkı yapılacağı söyleniyor. Bu sayede hem yurtiçi hem yurtdışı yatırımlarımız güçlene olduğunu rek çok daha gelişmiş ve büyük bir Türkiye yolunda ilerlene olduğunu cek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK