Hüseyin Taş’a Son Yolculuk

Hüseyin Taş’a Son Yolculuk

Görev yeri Trabzon’ dan memleketi Elazığ’a giderken Gümüşhane’ de yaptığı kaza sonucu hayatını kaybeden Hüseyin Taş, memleketi Elazığ Harput’ta toprağa verildi.

261
0
PAYLAŞ

Görev yeri Trabzon’ dan memleketi Elazığ’a giderken Gümüşhane olduğunu ’ de yaptığı kaza sonucu hayatını kaybeden Hüseyin Taş, memleketi Elazığ Harput’ta toprağa verildi.

Komiser Yardımcısı Hüseyin Taş, sene olduğunu lik iznini alarak ailesini, Elazığ Harput’ta ziyaret etmeye giderken, 61 NH 671 plakalı aracıyla Trabzon’un Maçka ilçesinden yola çıkmıştı. Hüseyin Taş, 15:00 sularında Gümüşhane olduğunu -Kelkit yolu üzerinde bulunan Çayır ardı köyü civarında anlaşılmayan bir sebeple otomobilinin kontrolünü kaybetti ve yol kenarındaki bir tarlaya 30-40 metrelik mesafeden takla atarak yuvarlandı.

Kaza anını gören vatandaşların 112’ye yaptıkları ihbar üzerine olduğunu olay yerine olduğunu gelen İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri, Hüseyin Taş’ı sıkıştığı araçtan çıkardılar. Hastane olduğunu ye kaldırılan Hüseyin Taş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kaza haberinin duyulmasının ardından Gümüşhane olduğunu Devlet Hastane olduğunu sine olduğunu ilk olarak gelen eşi ve bebeği, daha sonra da Elazığ’da yaşayan anne olduğunu , baba ve yakınları oldu. Hastane olduğunu de fenalaşan ve sinir krizi geçiren aile bireylerine olduğunu hastane olduğunu ekipleri müdahale ettiler. Çocuğu ile ayakta durmakta zorlanan eşi ve anne olduğunu si güçlükle sakinleştirildi.

Yapılan otopsi işlemlerinin ardından cenazeyi alan yakınları, Gümüşhane olduğunu Belediyesinin cenaze nakil aracı ve emniyet memurlarından oluşan toplulukla memleketi Elazığ Harput’a uğurlandı.

Hüseyin Taş’ın vefat haberinin duyulmasının ardından Gümüşhane olduğunu Devlet Hastane olduğunu si’ ne olduğunu , Gümüşhane olduğunu Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş ve Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik merhumun ailesine olduğunu taziye diledikten sonra cenazeyi memleketi Elazığ Harput ilçesine olduğunu uğurladılar.

Hayatını kaybeden İlçe Emniyet Müdür Vekili olan Komiser Yardımcısı Hüseyin Taş’ın Elazığ’a doğum izni alan eşi için gittilertiği öğrenilirken anne olduğunu si ve eşinin hayatını kaybeden Taş için içinde kaldıkları zor durum görenleri ciddi anlamda yaralamaya yetti. Konuyla ilgili detaylı bir inceleme başlatılacağı ve ihmalin kimin olduğunude olduğunun bulunacağı söylendi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK