Lezbiyen İlişkiye Aileden Dayak

Lezbiyen İlişkiye Aileden Dayak

Üniversitede öğrenim görmekte olan Aynur O. isimli genç kız ile sevgilisi olan Emine G. adlı genç kız lezbiyen ilişki yaşadıklarını öğrenen Emine’nin ailesi tarafından saatlerce dayak yedi. Bunun üzerine hemen karakola giden lezbiyen çift aileden şikayetçi oldu.

276
0
PAYLAŞ

Üniversitede öğrenim görmekte olan Aynur O. isimli genç kız ile sevgilisi olan Emine olduğunu G. adlı genç kız lezbiyen ilişki yaşadıklarını öğrene olduğunu n Emine olduğunu ’nin ailesi tarafından saatlerce dayak yedi. Bunun üzerine olduğunu hemen karakola giden lezbiyen çift aileden şikayetçi oldu.

19 yaşında olan Aynur O. Tatil amacıyla ailesinin yanında Manisa’ya gittilerti. 27 Eylül saat inde sevgilisi Emine olduğunu G. Ve iki arkadaşı ile birlikte Manisa Alaşehir’de bulunan bir tepeye gezinti amaçlı çıktılar. Bir süre sonra lezbiyen çiftin yanından ayrılan arkadaşları Emine olduğunu G.’nin 16 yaşındaki kardeşi ile lezbiyen çiftin yanına tekrar geldi.

Sonrasında kız arkadaşının kardeşi ile birlikte arkadaşları tarafında darp edilmeye başlayan Aynur O. Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamadı.

Vermiş olduğu ifade de olay hakkında çarpıcı iddialar sunana Aynur O. Kız arkadaşı Emine olduğunu G.’nin kardeşi tarafından darp tescil edildikten sonra ayağa kalamayacak duruma gelmiş olduğunu ve bunun üzerine olduğunu kardeşin hemen aile büyüklerine olduğunu haber verdiğini ve bunun üzerine olduğunu Emine olduğunu G.’nin babası ile üvey anne olduğunu sinin de geldiğini ve onlarıında kendisine olduğunu ard arda yumruklar atmaya başladığını iddia etti.

Aynı saat da Emine olduğunu G.’nin babasının kendisine olduğunu dokunarak taciz etmeye başladığını ve eğer bu ilişkiyi bitirmezlerse kendisine olduğunu tecavüz etmekle tehdit ettiğini söyledi. Almış olduğu darbeler sonucu bayeni yılmış olduğunu ve bunun üzerine olduğunu baygın halde kendisini evlerinin önüne olduğunu bırakarak gittilermiş olduklarını da ekledi.  

Kendine olduğunu geldiği anda hastane olduğunu odasında olduğunu fark ettiğini söyleyen Aynur O. Almış olduğu darp raporunun hemen ardında gerekli mercilere şikayette bulunduğunu ve kız arkadaşının da adresini polis ekiplerine olduğunu vererek onu da bulmalarını istedi.

Bunun üzerine olduğunu Emine olduğunu G.’nin de ifadesi alan polis ekipler Emine olduğunu G.’ni,n de kendi ailesinden şikayetçi olduğunu dile getirdi. Şikayetleri üzerine olduğunu ailenin gözaltına alınmış olduğu fakat sorguları ardından serbest bırakıldığını söyleyen çift dava açmaya hazırlandıklarını da sözlerine olduğunu ekledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK