Muharrem İnce Oğlunu Evlendirdi

Muharrem İnce Oğlunu Evlendirdi

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Yalova’nın Elmalık Köyü’nde düzenlenen bir kır düğünü ile oğlu Salih Arda İnce’yi evlendirdi. 

386
0
PAYLAŞ

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Yalova’nın Elmalık Köyü’nde düzenlene olduğunu n bir kır düğünü ile oğlu Salih Arda İnce’yi evlendirdi. 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın kızı İdil Göknil Işıklar ile dünya evine olduğunu giren Salih Arda İnce’nin yapmış oldukları düğüne olduğunu çok sayıda siyaset, sanat ve iş dünyasından davetliler vardı. CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnci eşi ile birlikte düğün alanının girişinde gelen davetlilerini karşıladı. Sivri Belediye Başkan’ı Özcan Işıklar’ın kızını gelin olarak almış olan İnce, bütün gün siyasetçi dostları ile halay çekti.

Selanik usulü düzenlene olduğunu n köy düğününde bir çınar ağacının altına kurulan berber koltuğunda oturan damat İnce, burada kendilerine olduğunu gelen tebrikleri kabul ettikten sonra damat tıraşını olup halk oyunlarını izledi.

Aynı saat da CHP Milletvekili Muharrem İnce konuklarını karşıladıktan sonra saat saat halaya katıldı. Davul zurna eşliğinde halaya katılan İnce ile birlikte aynı saat birçok siyasetçisinin de halayda beraber olması protokol halayı olarak adlandırılmasına sebep oldu. Tam bir siyaset düğünü olarak görülen bu köy düğününe olduğunu CHP Gene olduğunu l Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılıp katılmadığı henüz açıklanmadı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK