Savcının Ameliyatı Başarılı Geçti

Savcının Ameliyatı Başarılı Geçti

Saldırıya uğramış olan savcı hakkında ameliyatını yapan Prof. Dr. Abdullah Erdoğan tarafından beklenen açıklama geldi.  Antalya ilinin Korkuteli İlçesi’nde bulunan adliyede katibe olarak çalışmakta olan Ş.A. ile tartışan savcı Kadir Küçüköner, ardından Ş.A.’nın polis memuru olan eşi Turgut A. tarafından silahla ağır olarak yaralanarak acil olarak hastaneye kaldırılmıştı.

689
0
PAYLAŞ

Saldırıya uğramış olan savcı hakkında ameliyatını yapan Prof. Dr. Abdullah Erdoğan tarafından beklene olduğunu n açıklama geldi.  Antalya ilinin Korkuteli İlçesi’nde bulunan adliyede katibe olarak çalışmakta olan Ş.A. ile tartışan savcı Kadir Küçüköne olduğunu r, ardından Ş.A.’nın polis memuru olan eşi Turgut A. tarafından silahla ağır olarak yaralanarak acil olarak hastane olduğunu ye kaldırılmıştı.

Öncelikle özel bir hastane olduğunu de ilk müdahalesi yapılan Cumhuriyet Savcısı sonrasında ise helikopterle Akdeniz Üniversitesi Hastane olduğunu si’ne olduğunu kaldırıldı.

Acil olarak ameliyata alınan Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköne olduğunu r’in ameliyatının bitmesi ardından ameliyatı gerçekleştirmiş olan Prof. Dr. Abdulkadir Erdoğan basın mensuplarına açıklama yaptı. Ameliyatının oldukça başarılı geçmiş olduğu ve kanamasını durdurmayı başarmış olduklarını yalnız hayati tehlikenin şuan için azalmış olduğu ama tam olarak geçmiş olduğunu söyleyemeyeceklerini açıkladı.

Ameliyata alındığı sırada hem sağ hem de sol akciğerinde kanama olduğu tespit ettiklerini ve ameliyat esnasında yoğun bir kanama içinde olan akciğerlerdeki kanamayı durdurmayı başardıklarını fakat sol akciğerinde halen bir direnmenin baş göstermesinden dolayı mevcut olan hayati tehlikenin halen devamlı etmiş olduğunu açıkladı.

Kesin durumunun ise Cumhuriyet Savcısının kendisine olduğunu gelip uyanmasından sonra söyleyebileceklerini şuan için bu süreyi beklemekten başka yapılacak bir şey olmadığını da sözlerine olduğunu ekledi.

Aynı saat da Antalya Valisi Münir Karaoğlu’da Cumhuriyet Savcısının hastane olduğunu ye getirilmiş olduğunu öğrenmesi ardından hemen hastane olduğunu ye gelerek savcının sağlık durumu hakkında bilgi aldığı öğrenildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK