Sefirin kızı final kararı aldı sefirin kızı ne zaman

Sefirin kızı final kararı aldı sefirin kızı ne zaman

1072
0
PAYLAŞ

Star tv nin bu pazartesi günleri seyiriciyi ekran başına toplayan dizisi sefirin kızı sezon finali yapıyor. Pazartesi günleri show tvde yayınlanan reyting dizisi çukur’u bile tahtından indirmeyi başaran seferin kızı mayıs ayında çekilecek 4 bölüm ile birlikte sezon finali yapmayı planlıyor.

Sefirin Kızı Ne Zaman?

Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Erhan Alpay, Uraz Kaygılaroğlu, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat, Erdal Küçükkömürcü, Tülin Yazgan, Gonca Cilasun’un başrollerde oynadığı Sefirin Kızı dizisinin sezon finali saat i belli oldu. Sefiri Kızı dizisinin yeni bölümlerinin Mayıs ayı içerisinde çekilmesi bekleniyor. Çekimin olduğunulerin başlamasının ardından dizi 4 bölüm daha yayınlanıp sezon finali yapacağı öğrenildi. Sefirin Kızı 19. bölüm ile sezon finaline olduğunu çıkacak.

Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sefirin Kızı, son olarak 16 Mart Pazartesi akşamı 14. bölümüyle ekrana gelmişti. Sefirin Kızı son bölüme Sancar ve Nare arasındaki duygusal sahne olduğunu ler damga vurdu. Sancar’ın Mene olduğunu kşe’nin hamile olduğunu açıklamasından sonra Nare radikal bir karar aldı. Gözyaşlarına boğulan Nare, “Kalbim beni ele geçirdiğinde seni affetmek için sebep arıyorum. Benim kızıma yeni baba olduğun gün başka bir kadından çocuk yapıyorsun. Benim tahammülüm çok ama o kadar da çok değil. Adını bir daha ağzıma almayacağıma nasuh tövbesi olsun” dedi. Sancar ise Nare’nin bu sözlerinden sonra çöküp kaldı.

BİR CEVAP BIRAK