Yalanı Hastanede Ortaya Çıktı

Yalanı Hastanede Ortaya Çıktı

Diyarbakır’da yaşayan Aydın Uluk hastaneye kanepeden düşmüş olduğu söylenerek getirilmesi ardından polislere eşinin dövdüğünü söyleyip hayatını kaybetti.

359
0
PAYLAŞ

Diyarbakır’da yaşayan Aydın Uluk hastane olduğunu ye kane olduğunu peden düşmüş olduğu söylene olduğunu rek getirilmesi ardından polislere eşinin dövdüğünü söyleyip hayatını kaybetti.

69 yaşındaki Aydın Uluk eşi ve aile yakınları tarafından kane olduğunu peden düşmüş olduğu gerekçesiyle kaldırıldığı hastane olduğunu de hemen yoğun bakım ünitesine olduğunu alındı. Yapılan ilk tedavi sonrası kendine olduğunu gelen yaşlı adam polis ekiplerine olduğunu eşi tarafından dövülmüş olduğunu söyledi. Polislere vermiş olduğu ifade sonrası durumunu tekrardan ağırlaşan Aydın Uluk tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aydın Uluk’un ölümünden sonra aile yakınları ise Aydın Uluk’un ölümünden sorumlu tuttukları Y.U. hakkında suç duyurusunda bulundu. Aynı saat da nikahlı eşi olan Y.U.’nun bu olayı tek başına yapmış olduğu söyleniyor.

Diyarbakır’ın Sur ilçesine olduğunu bağlı olan Ali Paşa Mahallesi’nde oturan Aydın Uluk ve eşi 27 Haziran saat inde Aydın Uluk’un yakınlarına telefon ederek eşinin kane olduğunu peden düşmüş olduğunu söyledi. Bunun üzerine olduğunu Aydın Uluk’un evine olduğunu giden aile yakınları ambulansı arayarak yaşlı adamı en yakın hastane olduğunu ye götürdü.

Hastane olduğunu deki doktor tarafından yapılan muayene olduğunu sonrası Aydın Uluk’un vücudunun farklı yerlerinde bir sürü darp izine olduğunu rastlamasıyla Aydın Uluk’un kız kardeşi olan S.U.’yu yanına çağırarak görmüş olduğu darp izlerinden haberi olup olmadığını sordu. Bunun üzerine olduğunu kane olduğunu peden düşmüş olduğu için hastane olduğunu ye gelmiş olduklarını ve bu izler ile ilgili herhangi bir bilgisi olmadığını dile getirdi.

Hastane olduğunu de tedavisi süren Aydın Uluk’un kendine olduğunu gelmesi ile hastane olduğunu polisi tarafından ifadesi alındı. Bu esnada polislere eşi tarafından dövülmüş olduğunu dile getiren Aydın Uluk’un 7 Temmuz saat inde vermiş olduğu ifadeye göre, yaklaşık iki hafta önce eşinin küçük kızına bağırdığını duyduğunu ve bunun üzerine olduğunu eşine olduğunu ne olduğunu olduğunu sorması ardından eşinin kendisine olduğunu saldırmış olduğunu söylemiş.

Aynı saat da yataktan düşmesi ardından eşinin tekmelerle saldırmaya devamlı ettiğini ve bu yüzden ayak tırnaklarının kırılmış olduğunu aynı saat da hepatit b hastası olduğu için sürekli halsiz olduğu için kendini koruyamadığını söylemiş. Kendisini darp etmiş olan eşinden hem davacı hem de şikayetçi olduğunu da sözlerine olduğunu eklemiş.

İfadesi ardından fenalaşan Aydın Uluk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ölmeden önce çekilmiş olan videosu ile birlikte Y.U. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Aynı saat da geçen yeni yıl Y.U. tarafından Aydın Uluk’a boşanma davası açılmış bir süre sonra ise davadan vazgeçilmiş olduğu öğrenildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK