İçişleri Bakanı Soylu Ağır Konuştu

İçişleri Bakanı Soylu Ağır Konuştu

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi sırasında konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulundu.

236
0
PAYLAŞ

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi sırasında konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu öne olduğunu mli açıklamalarda bulundu.

Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA)’lar ile yapılan operasyonlarıa yöne olduğunu lik birçok eleştiri geldiğini bunların terör örgütlerinin ne olduğunu fes almasını isteyen insanlar tarafından yapıldığını söyleyen Soylu, istedikleri kadar bağırsınlar bizi durduramayacaklar dedi.

SİHA’lar sayesinde terör örgütlerinin yaz kış demeden büyük darbeler aldığını ve ne olduğunu fes almalarına dahi izin verilmediğini söyleyen İçişleri bakanı, tepki gösteren insanların referanduma, saldırılara, kışkırtmalara boyun eğmemizi isteyen insanlar olduğunu belirterek gereken cevabı en iyi şekilde vermeye devamlı edeceğiz dedi.

Teröre her gün daha fazla darbe vurulduğunu ve vurulmaya devamlı edeceğini söyleyen Soylu, ilerleyen döne olduğunu mlerde SİHA kapasitesinin arttırılacağını ve çok daha iyi istihbarat, keşif ve gözlem yapılabileceğini duyurdu.

Geçtiğimiz sene olduğunu ler havada durma kabiliyetimizin 100 saat ile sınırlı olduğunu hatırlatan Bakan, bu sene olduğunu bu sürenin 2600 saat gibi büyük bir rakama fırladığını bunun da teröristlere gerçek anlamda büyük darbeler verdiğini söyleyerek, onlarıa kışın nasıl kara kış’a dönüştüğünü öğreteceklerini belirtti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK