Ülkü Ocakları Kerkük İçin Harekete Geçti

Ülkü Ocakları Kerkük İçin Harekete Geçti

Geçtiğimiz günlerde Devlet Bahçeli tarafından paylaşılmış olan ve ülkemizin bekası adına Kuzey Irak konusunda her şeyin yapılması ve Türkmen yurtlarının güvence altına alınabilmesi için 5000 ülkücünün hazır olduğu bildirisinin üzerine değişik bir görüntü ülkü ocaklarından paylaşıldı.

332
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Devlet Bahçeli tarafından paylaşılmış olan ve ülkemizin bekası adına Kuzey Irak konusunda her şeyin yapılması ve Türkmen yurtlarının güvence altına alınabilmesi için 5000 ülkücünün hazır olduğu bildirisinin üzerine olduğunu değişik bir görüntü ülkü şubat aylarında larından paylaşıldı.

İstanbul Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay kendi özel sosyal medya hesabı üzerinden elinde kalaşnikof tutan bir fotoğraf paylaştı.

Paylaşılan fotoğrafın üzerinde birçok yorum gelirken tartışmaları da beraberinde getirmiş oldu. Birçok kişi tarafından ülkü şubat aylarında larında ne olduğunu gibi silahlar bulunuyor sorusu paylaşılırken başka kullanıcılar kalan 5000 tane olduğunu niz ne olduğunu rede diye yorumlarda bulundular.

Güzelay, kendi instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafı kimin olduğunui kesim tarafından çok büyük övgülerde aldı ve 5000’den fazla kişinin hazır olduğu mesajları gelmeye başladı. Kimi kesimler ise birçok eleştiri yağmuruna tutarak elinde otomatik silah bulunan ülkücülerin hoş görünmediğini söyledi.

Arkalarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin büyük bir flaması bulunan Güzelay ile Kağıthane olduğunu Ülkü Ocakları Başkanı Engin Kayacık ellerinde otomatik bir silah ile poz verirken yaptıkları yorumda Devlet Bahçeli’nin yorumundan birçok kesit bulunuyor.

Türklüğün ölmemesi ve yaşaması adına aynı saat da bekasını güvence altına alabilmek ve Türkmen yurtları üstünde yeni yıllardır bulunan kötü bulutların dağıtılması için tüm çilelerin göze alındığının bilinmesi ve herkesin hesabının bu kalemlere göre tutması gerektiği söylene olduğunu rek 5000 ülkücünün Kerkük için hazır olduğu belirtilmiş.

Fotoğraf sosyal medya aracılığıyla hızla yayeni yılırken şuan için Bahçeli veya Milliyetçi Hareket Partisi cephesinden resmi bir açıklama veya yorum getirilmedi. Parti’nin bu fotoğrafa nasıl yanıt vereceği ise şimdiden tüm çevreler tarafından büyük bir merak konusu oldu.

Devlet Bahçeli tarafından izin verilmeden yapılan yorumlar ve paylaşılanların daha önce olumsuz tepkiler aldığı düşünüldüğünde bu gençlerin nasıl bir yol izleyeceği ve parti içinde nasıl bir tavır takınılacağı kısa süre içerisinde öğrenilecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK