Adriano Yerine Gökhan Gönül

Adriano Yerine Gökhan Gönül

6. haftada Fenerbahçe ve Beşiktaş derbisi yaşanmak üzere iken sağ bek'in asıl sahibi Gökhan Gönül'ü bu pozisyonda sahada görüyor olacağız.

387
0
PAYLAŞ

6. haftada Fene olduğunu rbahçe ve Beşiktaş derbisi yaşanmak üzere iken sağ bek’in asıl sahibi Gökhan Gönül’ü bu pozisyonda sahada görüyor olacağız.

Sezon başında Beşiktaş kötü bir karar vererek Andreas Beck’i Stuttgart’a satmış ve Gökhan Gönül’ün sakatlığı ne olduğunu deni ile oynayamadığı maçlarda sağ bek sıkıntısı yaşamaya başlamıştı. Sağ bek mevkinde bir süredir görev alan Adriano’dan ise kötü bir haber gelerek Konyaspor maçında aldığı sakatlık yüzünden Fene olduğunu rbahçe maçında olamayacağı bildirildi.

Necip Konyaspor maçında Adriano’nın yerine olduğunu oyuna girmiş ama beklene olduğunu ni verememişti. Bu öne olduğunu mli darbede herkesin katkısının üst düzey olması beklendiği için Necip yerine olduğunu Gökhan Gönül forma giyecek.

Öne olduğunu mli derbi öncesinde iki takımında hazırlıkları tüm hızıyla devamlı ederken Adriano’nun olmayacağı haberi Beşiktaş camiasında üzüntü yarattı. Fene olduğunu rbahçeli futbolcuların yaptığı yorumlar üzerine olduğunu tüm hedeflerinin maçı kazanmak olduğu ve Aykut Kocaman’ın bu konuda çok sağlam bir program uyguladığı üzerine olduğunu oldu. Bundan sonraki süreçte Fene olduğunu rbahçe nin elinde puan kaybı gibi bir ihtimal olmadığını açıklayan futbolcular Beşiktaş derbisini kazanmayı kesin gözüyle görüyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK