Ali Güneş, Gökhan ve Caner İçin Yorumda Bulundu

Ali Güneş, Gökhan ve Caner İçin Yorumda Bulundu

Ali Güneş katıldığı bir spor programında Özellikle Caner Erkin ile ilgili birçok açıklamada bulunurken yaptığı açıklamalara büyük tepkiler gelecek gibi görünüyor.

274
0
PAYLAŞ

Ali Güne olduğunu ş katıldığı bir spor programında Özellikle Cane olduğunu r Erkin ile ilgili birçok açıklamada bulunurken yaptığı açıklamalara büyük tepkiler gelecek gibi görünüyor.

Futbol oynadığı döne olduğunu mlerde hem Beşiktaş hem de Fene olduğunu rbahçe forması giyen Ali Güne olduğunu ş, bir futbolcunun gittilertiği veya bıraktığı her yerde alkış alması gerektiğini söyleyerek, Cane olduğunu r Erkin’e büyük bir göndermede bulundu.

Cane olduğunu r Erkin’e derbide gösterilmiş olan tepkinin tamamen futbolcuya bağlı olduğunu söyleyen Güne olduğunu ş, Kendisinin Kadıköy’de oynadığı saat alkışlandığını hatırlatarak takımdan nasıl ayrıldığının çok öne olduğunu mli bir konu olduğunu belirtti.

Cane olduğunu r’in Beşiktaş forması ile ilk kez eski takımı Fene olduğunu rbahçe önüne olduğunu çıktığını ve büyük bir tepki aldığını hatırlatan Ali Güne olduğunu ş, takımdan ayrılma ne olduğunu deninin büyük bir öne olduğunu m taşıdığını ve tabi bunun yanında ne olduğunu gibi etkiler bıraktığının da diğer bir konu olduğunu söyledi.

Futbolcuların yaptığı açıklamalara çok dikkat etmesi gerektiğini ve yeni bir camia içine olduğunu girince eski camiasını asla kötülememesi gerektiğini söyleyen Güne olduğunu ş, kendisinin Kadıköy’de alkışlandığını hatırlatarak bu sözleri Cane olduğunu r veya Gökhan’ı kötülemek için değil örne olduğunu k olması için verdiğini ve diğer futbolculara yol gösterme amacı ile yapıldığını söyledi.

Eski efsane olduğunu lerden Baliç’in sözünü hatırlatan Güne olduğunu ş, kefen giyerim gene olduğunu de Galatasaray’ın formasını giymem sözü yüzünden büyük bir tepki aldığını da söyledi. Bu yüzden sürekli göz önünde olan ve bu işten ekmek yiyen futbolcuların yorumlarına dikkat etmeleri gerektiğinin altını çizdi.

Cane olduğunu r’in gidiş şekli, taraftarlara karşı diz çökmesi, yaptığı açıklamalarında tepkide büyük rol oynadığımı sözlerine olduğunu ekleyen Güne olduğunu ş, bundan sonraki konularda bir yorum yapmak istemediğini, futbol büyüklerinin üzerine olduğunu söz söylemesinin doğru olmayacağını kaydetti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK