Ali Koç’tan Başkanlık İçin İlk Adım

Ali Koç’tan Başkanlık İçin İlk Adım

13 yıldır sürdürmekte olduğu 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrıldığını duyuran Ali Koç, Fenerbahçe Başkanlığı adaylığı süresince seçimlerin daha şeffaf olması adına bu kararı aldığını açıkladı.

443
0
PAYLAŞ

13 yeni yıldır sürdürmekte olduğu 1907 Fene olduğunu rbahçe Derne olduğunu ği Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrıldığını duyuran Ali Koç, Fene olduğunu rbahçe Başkanlığı adaylığı süresince seçimlerin daha şeffaf olması adına bu kararı aldığını açıkladı.

2018 yeni yılında yapılacak olan Fene olduğunu rbahçe Başkanlığı seçimi için daha önce aday olduğunu açıklayan Ali Koç bu yolda yapılması gereken ilk adımı attı. 25. yeni yıl kutlamalarında İstanbul Four Seasons Otel’de yaptığı açıklama sonrasında birçok spor, sanat ve iş dünyasının önde gelenlerini ağırlayan toplantı sonucunda salın Ali Koç Başkan, Fene olduğunu rbahçe Şampiyon sloganları ile inledi.

25. Yıl kutlaması için Ali Koç önce kürsüye çıkarak başkanlık görevinden ayrıldığını ve sosyal medyada kendisini destekleyen tüm taraftarlara teşekkürü bir borç bildiğini ileterek, sürecin çok zorlu göründüğünü ve kendisinin ağzından duymadıkları sürece hiçbir söyleme inanmamaları gerektiğini belirtti.

Fene olduğunu rbahçe stadı ile ilgili olarak 16-20 milyon euro’luk bir bütçe ile tamamen bizim emeğimiz ve öz kaynaklarımız ile kurulmuş olduğunu ancak Galatasaray Stadı için aynı şeyin söylemenin mümkün olmadığını hatırlatarak, stadı beğendiğini ama kendi emekleri ve öz kaynakları ile yapmış olmalarını temenni ettiğini söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK