Erdoğan’dan Naim Süleymanoğlu’na Anlamlı Ziyaret

Erdoğan’dan Naim Süleymanoğlu’na Anlamlı Ziyaret

Hafta içinde karaciğer nakli yapılan ve tekrar hayata döndürülen haltercimiz eski dünya ve olimpiyat şampiyonu Naim Süleymanoğlu'na Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

509
0
PAYLAŞ

Hafta içinde karaciğer nakli yapılan ve tekrar hayata döndürülen haltercimiz eski dünya ve olimpiyat şampiyonu Naim Süleymanoğlu’na Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanımız Afyon dönüşünde Ataşehir Memorial Hastane olduğunu si’nde istirahat eden Süleyman oğluna uğrayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat tarafından detaylı bilgilendirme sunulmasının ardından Erdoğan’ın nakil işleminin başarılı geçmiş olmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğu açıklandı.

Bilgilendirme sonrasında Süleymanoğlu’nun yanına giden ve yaklaşık yarım saat kendisi ile sohbet eden Erdoğan’a milli haltercimiz tarafından teşekkür edilerek hem kendisinin hem de Sağlık Bakanımızın olan ilgilerinden dolayı şükran duyduğunu ifade etti.

Dış işleri Bakanı Çavuşoğlu’nun da katıldığı ziyarette diğer hastaların da yanına uğrayarak tek tek şifa dilekleri ileten Cumhurbaşkanımız hastane olduğunu çıkışında kendisine olduğunu sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar ile bir süre konuştuktan sonra hastane olduğunu den ayrıldı.

6 aylık bir kız bebeği kucağına alarak ailesi ile görüşen Erdoğan aynı saat da hastane olduğunu de bulunan diğer hasta yakınları ile de bir süre sohbet etti.

25 Eylül’den beri hastane olduğunu de bulunan ve doktorlar tarafından ayakta durmasının bir mucize olarak belirtildiği Süleymanoğlu, başarılı geçen Karaciğer naklinden sonra şuan için durumunun iyi olduğu ve hızlı bir iyileşme sürecine olduğunu girdiği açıklandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK