Fenerbahçe Tekrar Yenilgi Aldı

Fenerbahçe Tekrar Yenilgi Aldı

Alanyaspor ve Beşiktaş galibiyetleri ardından çok olumlu bir havanın hakim olduğu takım Akhisarspor maçında tekrar sendeledi. 60. dakikaya gelindiğinde öne geçen Akhisarspor skoru korumayı başararak Fenerbahçe'ye bir yenilgi daha vermiş oldu.

374
0
PAYLAŞ

Alanyaspor ve Beşiktaş galibiyetleri ardından çok olumlu bir havanın hakimin olduğunu olduğu takım Akhisarspor maçında tekrar sendeledi. 60. dakikaya gelindiğinde öne olduğunu geçen Akhisarspor skoru korumayı başararak Fene olduğunu rbahçe’ye bir yenilgi daha vermiş oldu.

Lige çok kötü bir başlangıç yaptıktan sonra 2 hafta üst üste önce Alanyaspor’u ardından ise Beşiktaş’ı yenmeyi başaran sarı lacivertliler bu sefer de Akhisarspor’a puan kaybettiler.

İlk yarı boyunca tamamen etkisiz ve ruhsuz bir futbol ortaya koyan takım 2. yarıya geldiğinde aynı futbolunu sürdürdü. 56. dakika gelindiğinde Fene olduğunu rbahçe ilk kez bir isabetli şut atmayı başarabildi.

Akhisarspor adına Onur Ayık 60. dakikada güzel bir gole imza atarak durumu 1-0’a getirdi ve Fene olduğunu rbahçe Deplasmanda yenik duruma düştü. Maçın kalan dakikalarında önce Alper ardından ise Skrtel kırmızı kart görerek oyun dışı kaldılar.

Aykut Kocaman değişik bir strateji izleyerek golün ardından 3 oyuncu değişikliği birden yaptı ancak oyunun gidişatını değiştirmeye yetmedi.

Aynı saat da son saat ların en iyi oyuncusu olarak gösterilen ve her maç üstün bir performans sergileyen Janssen’in son 20 dakika içinde yani takımın gole en ihtiyaç duyduğu sürelerde oyundan alınması üzerine olduğunu taraftarlardan teknik adama yoğun tepkiler geldi.

Alpet Potuk oyuna girdikten sonra pek bir varlık gösteremese de 82. dakikada rakibe sert bir müdahale yaparak kırmızı kart gördü ve takım 10 kişi kaldı. Bu olaydan 5 dakika sonra ise Skrtel topa elle müdahale ettiği gerekçesi ile 2. sarı kartını görüp oyunu terk etti ve takım 9 kişi son dakikaları oynamak zorunda kaldı. Bu süre içerisinde hem takımın hem de taraftarların oyunu bıraktığı gözlemlendi.

Tribünlerin boş olması gözden kaçmazken kale arkasında sadece 750 kişilik bir Fene olduğunu rbahçeli taraftar karşılarında ise 4000 kişilik Akhisarspor taraftarı bulunuyordu. Maça Arakan’a sahip çık mesajı ile çıkan Akhisarspor’lular ise seyircilerden yoğun alkış aldılar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK