Fenerbahçe’de Seçim Listesi

Fenerbahçe’de Seçim Listesi

2018 Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe Başkanlık seçimlerinde listeler yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Seçimde yarışacak olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında çok yoğun bir savaş çıkacak gibi görünüyor.

365
0
PAYLAŞ

2018 Mayıs ayında yapılacak olan Fene olduğunu rbahçe Başkanlık seçimlerinde listeler yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Seçimde yarışacak olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında çok yoğun bir savaş çıkacak gibi görünüyor.

Aziz Yıldırım bugüne olduğunu kadar tam 12 kongreden geçti ve hepsini zafer ile taçlandırabildi. Aziz Yıldırım’ın seçim listesinde eksi yöne olduğunu ticilerden olan Abdullah Kiğılı ve Nihat Özdemir’i de görmek istediği bildiriliyor.

Eski yöne olduğunu ticiler dışında iş dünyasında bulunan ve adı duyulmuş Hamdi Ulukaya, Latif Topbaş, Nezih Barut ve Murat Vargı’nın da yanında yer almasını istediğini söyleyen Yıldırım, Murat Ülker ve Ferit Şahenk’i ikna ettiğini söyleyerek diğer isimlerinde yöne olduğunu time katılmalarının an meselesi olduğunu belirtti.

Ali Koç ise dün yaptığı toplantı sonrasında 1907 Fene olduğunu rbahçe Kulübü yöne olduğunu ticiliğini bıraktığını, sebebinin ise başkanlık süresince daha şeffaf bir seçimin yaşanmasını istediğini söylemişti. Koç’un, Aziz Yıldırım’ın yanında yer alan Ozan Balaban ile Ömer Temelli ile anlaştığı iddia ediliyor. Ali Koç’un diğer düşündüğü kişiler ise Murat Zorlu, Koray Uzun, Gökhan Akça, Burhan Karaçam ve Türker Bayazıt olduğu düşünülüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK