Gomis’ten Galatasaray Yorumu

Gomis’ten Galatasaray Yorumu

Ünlü Fransız futbolcu önemli yorumlarda bulundu. Sarı Kırmızılı takımın hedefleri ile kendi hedeflerinin uyduğunu ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için elinden gelenden fazlasını yapacağını söyledi.

368
0
PAYLAŞ

Ünlü Fransız futbolcu öne olduğunu mli yorumlarda bulundu. Sarı Kırmızılı takımın hedefleri ile kendi hedeflerinin uyduğunu ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için elinden gelenden fazlasını yapacağını söyledi.

Galatasaray’ın yeni yıldızı Gomis, 3 yeni yıllık sözleşme imzaladığı takımı için övgü dolu sözler söyledi. Şuana kadar oynamış olduğu 5 maçta 7 gol atan ve daha önce oynadığı Marsilya ekibi ile benzer özellikleri bulunan Galatasaray’ı çok sevdiğini, çalışma prensibinin kendisi için çok öne olduğunu mli olduğunu ve bu takımda kendisini bulduğunu kaydetti.

Galatasaray’a gelme şansının bir anda değil 2 sene olduğunu boyunca kendilerini izledikten sonra aldığı bir karar ne olduğunu ticesinde gerçekleştiğini söyleyen Gomis, tüm taraftarlar ve camia tarafından kabul tescil edildiğini ve kısa süre içinde benimsendiği için çok mutlu hissettiğini belirtti.

Aynı saat da Türklerin çok misafirperver bir medeniyet olduğunu kısa süre içinde tüm halkı çok sevdiğini sözlerine olduğunu ekleyen Gomis, ailesini bu misafirperverliği göstermek ve Türk halkını tanıtmak için buraya getirdiğini çocuklarının Türklüğü öğrenmelerini istediğini söyledi.

Kendi takımından sonra oynayabileceği tek yerin burası olduğunu düşündüğünü ve başka bir gelecek hayal edemediğini belirterek yeni takımının ve arkadaşlarının çok iyi insanlardan oluştuğunun altını çizdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK