Neymar – Cavani Kavgası Sonlandırıldı

Neymar – Cavani Kavgası Sonlandırıldı

PSG Teknik Direktörü Unai Emery tarafından yapılan açıklamada iki ünlü yıldızın arasında pek de önemli bir mesele olmadığı söylenerek, aralarındaki gerilimin tamamen bittiğini belirtti.

265
0
PAYLAŞ

PSG Teknik Direktörü Unai Emery tarafından yapılan açıklamada iki ünlü yeni yıldızın arasında pek de öne olduğunu mli bir mesele olmadığı söylene olduğunu rek, aralarındaki gerilimin tamamen bittiğini belirtti.

Lyon maçı sırasında önce serbest vuruş ardından ise gerçekleşen penaltı vuruşunda sürtüşme yaşayan iki yeni yıldız futbolcu maç sonunda soyunma odasında da tartışmalarına devamlı ettiler. Teknik Direktör Unai Emery’nin araya girmesi sonucunda ise iki yeni yıldız barıştırılmış oldu.

Aslında tartışmanın çok daha kısa bir vadede sonlandığını söyleyen Emery, basın tarafından olayın çok üstüne olduğunu gidilerek büyük bir hal aldığını söyledi. Neymar ve Cavani arasındaki bu olayın takıma herhangi olumsuz bir etkisi veya havası olmadığını söyleyerek her maç sonucunda birileri arasında böyle ufak atışmaların olabildiğini vurguladı.

İki oyuncuda takım için en iyisini istedikleri ve mücadeleci bir yapıda oldukları için böyle bir durum yaşandığını ve ikisinin de sorumluklarından kaçmayarak öne olduğunu çıkma gibi bir farklılıklerinin olduğunu söyledi.

Başka bir sürtüşme yaşanmaması ve ileride olayların büyütülmemesi adına penaltıcılarının Cavani olduğunu ve ikinci penaltıcının da Neymar olarak belirlendiğinin altını çizdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK