Real Madrid, 75 Milyon Euro’yu Alacak

Real Madrid, 75 Milyon Euro’yu Alacak

Real Madrid, Emirates ile arasında bulunan forma sponsorluğu antlaşmasının uzatıldığını bildirdi. 2022 yılına kadar uzattıkları sponsorluk anlaşması ile birlikte Real Madrid yıllık olarak 75 milyon euro gibi dev bir rakam alıyor olacak.

315
0
PAYLAŞ

Real Madrid, Emirates ile arasında bulunan forma sponsorluğu antlaşmasının uzatıldığını bildirdi. 2022 yeni yılına kadar uzattıkları sponsorluk anlaşması ile birlikte Real Madrid yeni yıllık olarak 75 milyon euro gibi dev bir rakam alıyor olmasını istiyorlar .

Emirates tarafından sponsorluk anlaşmasının bitmesine olduğunu 1 yeni yıl gibi kısa bir süre kala sözleşmenin yenilenmesi için kollar sıvandı. 2022 yeni yılına kadar uzatılan antlaşma ile birlikte sene olduğunu lik 75 milyon gibi büyük bir rakam her yeni yıl kendilerine olduğunu ödeniyor olmasını istiyorlar .

Real Madrid mevcutta bulunan rakamı üçe katlamış oldu. Bu anlaşmadan sonra gelen ve en yüksek tutarlı 2. anlaşma olan sözleşme ise Manchester United’in Chevrolet ile yapmış olduğu 62 milyon euro’luk anlaşma olduğu belirlendi.

Real Madrid, Emirates’in ardından Adidas ile de masaya oturmaya hazırlanıyor. Kesin bir bilgi yer almazken forma üretim sponsoru olan Adidas ile de 105 milyon euro gibi yeni bir rekora imza atılması bekleniyor. Eğer belirtilen tutarda imzalar gerçekleşirse Barcelona’nın Nike anlaşmasını da geçmiş olmasını istiyorlar lar ve en pahalı forma Real Madrid’in ki olmasını istiyorlar ve en yakın rakibi ile arasında 30 milyon euro’luk bir fark açılacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK