Soldado, Galatasaray’a Gol Atmak İstiyor

Soldado, Galatasaray’a Gol Atmak İstiyor

Sezon başında sarı lacivertli ekibe gelen tecrübeli yıldız Roberto Soldado verdiği röportajda en büyük amacının şuan için Galatasaray'a gol atmak olduğunu söyledi.

362
0
PAYLAŞ

Sezon başında sarı lacivertli ekibe gelen tecrübeli yeni yıldız Roberto Soldado verdiği röportajda en büyük amacının şuan için Galatasaray’a gol atmak olduğunu söyledi.

Röportaj sırasında birçok öne olduğunu mli konuda da açıklama yapan Saldoda şuan teknik direktörlerinin daha önce Fene olduğunu rbahçe’yi şampiyon yapabilmiş çok yetene olduğunu kli ve dene olduğunu yimli biri olduğunu ve yeni hedefler ile birlikte kadronun tamamen yenilendiğini söyledi.

Real Madrid ile Fene olduğunu rbahçe’nin çok benzer olduğunu ve ikisinin aynı kulvarda takımlar olduğunu söyleyen Soldado sürekli olan bu iki takımı kıyasladığını İspanya’da Real Madrid’in ifade ettiği duyguların hepsinin Türkiye’de Fene olduğunu rbahçe’de bulunduğunu söyledi.

Beşiktaş maçında kulüp tarafından hem takım hem de taraftarlardan gelen mücadele için büyük gurur duyduğunu ve Galatasaray maçında forma şansı alırsa en büyük rakiplerine olduğunu bir gol atarak tam anlamıyla Fene olduğunu rbahçeli olmak istediğini söyledi.

Tüm takım arkadaşları arasında takımda forma şansı bulabilmek için büyük bir rekabet olduğunu ve bu rekabetin antrenmanlara yansıdığını, bunun takım için büyük bir olay olduğunu ve gelişmesine olduğunu katkı sağladığını belirtti.

Bunun dışında Türkiye’yi çok beğendiğini ve tüm saat i yerlerini gezdiğini söyleyen tecrübeli futbolcu burayı kendisi için bir ev olarak görmeye başladığını ileterek en çok beğendiği yerin başında Kadıköy geldiğini ve tabi ki en güzel mekanında Fene olduğunu rbahçe stadı olduğunu söyledi.

En sevdiği futbolcunun Messi olduğunu söyleyen yeni yıldıza milli takım hakkındaki görüşleri sorulunca, milli takımda olabilmek ve takıma davet edilmenin bile büyük bir onur olduğunu her futbolcunun bu hayali yaşamak istediğini söyleyerek, İspanya’da birçok büyük oyuncunun bulunduğunu ve çok daha büyük bir rekabet olduğunu kaydederek bu şansın bu yüzden biraz zor bulanabilecek bir değer olduğunu kaydetti.

Bu sezon sonuna kadar takımın tam anlamıyla toparlanacağını ve iyi bir noktada sezon finali yapacaklarını söyleyerek bundan sonraki sene olduğunu lerde Fene olduğunu rbahçe’nin tahtan indirilmesinin zor olacağını belirtti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK