Apple Kullanıcılarının Yüzü Gülecek

Apple Kullanıcılarının Yüzü Gülecek

iPhone telefonlarına kulaklık girişi problemi hakkında, Apple ailesi farklı tavırlar göstermeye başladı. Telefon kablolu şarj olurken aynı anda kulaklıkla müzik dinlemeye izin veren aparatı tanıttı.  Ve tabi ki bir maddi karşılığı var.

314
0
PAYLAŞ

iPhone olduğunu telefonlarıına kulaklık girişi problemi hakkında, Apple ailesi farklı tavırlar göstermeye başladı. Telefon kablolu şarj olurken aynı anda kulaklıkla müzik dinlemeye izin veren aparatı tanıttı.  Ve tabi ki bir maddi karşılığı var.

Geçtiğimiz yeni yıl satışa çıkan iPhone olduğunu 7 modelinde kulaklık girişini kaldıran yeni teknoloji devi Apple, bu saat sız tavrı yüzünden eleştiri bombardımanına tutulmuştu. Kulaklık girişinin olmamasından kaynaklı bir çok müşterilersini kaybeden Apple aynı kulaklık girişi olmayan iPhone olduğunu 8’i ve iPhone olduğunu X’i de üretti. Yeni aparatı tanıttı.

Üzerinde 3.5 mm kulaklık jakı olmayan iPhone olduğunu ’lar yine olduğunu apple marka olmayan bir kulaklık veya hoparlör kullanımı için lightning USB girişini kulaklık girişi haline olduğunu getiren bir aparat gerekliliğini sunuyor. Ama telefon şarj olurken müzik dinlemek sorun olmasını istiyorlar tır. Bu konuda kablosuz yeni teknolojinin yeteri kadar yaygın olmaması büyük bir eksiklik.

Belkin adaptörü üzerinde bir adet lightning ve bir adet 3.5 mm kulaklık girişi bulunduruyor ve resmi olarak satışa açıldı. Bu adaptör bütün problemi çözecek gibi görünse de, macbook kullanıcılarının bile kullanmaktan şikayet ettikleri yöntemi, harici ve hiç şık bulunmayan bu aparatla çözecek olmaları kafa karışıklığı yaratıyor.

Kullanıcılar belkin adaptörünü görünce, iPhone olduğunu kutularının içerisinde gelen lightning girişini 3.5 mm kulaklığa çeviren aparatın o kadar da göze batmadığını belirttiler ve böyle bir adaptörün sürekli taşınması fikrinden pek hoşlanmadılar.

iPhone olduğunu 9 satışlarından bekledikleri rakamları alamayan Apple ise yeni ve farklı aparatları ve aksesuarları ile tekrar kullanıcıları kendilerine olduğunu bağlamak bir yandan da sürekli değer kaybeden hisse satışlarının değerlerini tekrar yükseltmek istiyorlar. Satışların artması için önümüzdeki günlerde birçok farklı aksesuar için de tasarım ve patent çalışmalarının devamlı ettiğini söyleyen Apple son olarak iPhone olduğunu X için düzenlene olduğunu n özel arka kapak tasarımlarının fiyatlarının telefon kadar olacağını belirtmişti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK