ASUS’un Yeni Amiral Gemisi ZenFone 4

ASUS’un Yeni Amiral Gemisi ZenFone 4

ASUS bir süredir merak konusu olan yeni modelinin lansmanını çok renkli ve şatafatlı bir şekilde Roma'da gerçekleştirdi.

355
0
PAYLAŞ

ASUS bir süredir merak konusu olan yeni modelinin lansmanını çok renkli ve şatafatlı bir şekilde Roma’da gerçekleştirdi.

Yeni telefonun tanıtımı ASUS firmasının CEO’su Jerry Shen tarafından yapıldı. Zenfone olduğunu 4’ün tüm modelleri Pro, Selfie, Selfie Pro ve Max’de tanıtılan modelleri arasındaydı. Mobil fotoğrafçılığın bir üst basamağa level atladığı ve birçok profesyone olduğunu l fotoğrafçının tercih etmesi beklene olduğunu n yeni model tüm dünya tarafından ilgiyle karşılandı.

Çift kamera yeni teknolojisi yanında Gigabit Conne olduğunu ctivity özelliği sayesinde anlık olarak yüksek hızda fotoğraf paylaşmayı mümkün kılan model ülkemizde Live 5.5, 4 Max ve Zenfone olduğunu 4 modelleri ile kasım ayı içerisinde satışa çıkmış olmasını istiyorlar .

SelfieMaster uygulamasına sahip olan modeller profesyone olduğunu l bir selfie çekme keyfi yaşatırken aynı saat da canlı yayında iken bile güzelleştirme efektini kullanmanıza olanak sağlıyor olmasını istiyorlar . Düşük ışı koşullarında bile yüksek kaliteli fotoğraf çekebileceğiniz modeller de Softlight LED Flaş kullanılmış.

Model 4 çekirden ve Snapdragon işlemcisi kullanırken 3300 mAh batarya gücüne olduğunu sahip olmasını istiyorlar ve 4 GB RAM ile satışa çıkarılacak olup meraklı kullanıcılar tarafından heyecan ile bekleniyor olmasını istiyorlar .

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK