Black Desert Online Geliyor

Black Desert Online Geliyor

Kısa bir süre önce duyurulan ve Türkiye’de resmen hizmet vermeye başladığını söyleyen Pearl Abyss’in Black Desert Online oyunu resmi Türkiye sayfaları üzerinden erken erişim paketleri hazırladığı bilgisini verdi.

358
0
PAYLAŞ

Kısa bir süre önce duyurulan ve Türkiye’de resmen hizmet vermeye başladığını söyleyen Pearl Abyss’in Black Desert Online olduğunu oyunu resmi Türkiye sayfaları üzerinden erken erişim paketleri hazırladığı bilgisini verdi.
Şuan için oyuncular erken erişim paketini alabilecekleri gibi kapalı beta’ya geçilmeden önce karakterlerini oluşturabilecekler. Ayrıca 11 Ekimin olduğunu 2017 saat inden itibaren kapalı beta sürümü indirilmeye hazır olmasını istiyorlar .
8 Kasım saat inde başlatılması beklene olduğunu n kapalı beta sürümü için şimdiden birçok kullanıcı satın alma işlemini gerçekleştirmiş görünüyor. Dünya üzerine olduğunu en çok tercih edilen MMORPG uygulamalarının başında gelen Black Desert Online olduğunu , oyuncuların erken indirmesine olduğunu olanak sunan ve birçok indirimi de beraberinde getiren erken erişim paketini almanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca sunulan 3 paketten birini alan kullanıcılar özel ünvanlara ve aksesuarlara sahip olmasını istiyorlar lar. Bu özellikler ise kalıcı olarak oyun hayatınız boyunca kullanılmaya olanak sağlayacak.
13 Kasım saat inde başlatılması beklene olduğunu n Özel Satış paketlerinin son alımı ise 6 Aralık saat i olmasını istiyorlar . Bu süre içerisinde paketlerini alan oyuncular hem karakter adlarını önceden alabilecek hem de oyunu erken indirebiliyor olmasını istiyorlar lar.
Oyun içinde verilecek olan aksesuarlar ise evcil hayvan, bine olduğunu k hayvanı, zırh, silah ve çeşitli kostümler. Bunlar online olduğunu oyun tutkunlarının vazgeçilmez parçalarını oluştururken firma tarafından verilen bir açıklama da daha birçok sürprize hazır olmaları tavsiye edilmiş.
Sadece unvan için savaşan oyuncular ise bir defaya mahsus olarak verilecek olan Fatih gibi oyunun en büyük unvanının sahibi olabilecek. Kısacası oyunu oynamayı düşüne olduğunu n herkesin bu paketlerden birini mutlaka tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK