Huawei, Maimang 6’yı Tanıtıyor

Huawei, Maimang 6’yı Tanıtıyor

Huawei tarafından hem çift ön hem de çift arka kameraya sahip yeni model Maimang 6 tanıtımı yapılıyor. Model teknik açıdan düşük özellikler içerirken önümüzdeki sene çıkacak olan yeni amiral gemisinin çift ön kamera deneme tahtası olarak duyuruldu.

345
0
PAYLAŞ

Huawei tarafından hem çift ön hem de çift arka kameraya sahip yeni model Maimang 6 tanıtımı yapılıyor. Model teknik açıdan düşük özellikler içerirken önümüzdeki sene olduğunu çıkacak olan yeni amiral gemisinin çift ön kamera dene olduğunu me tahtası olarak duyuruldu.

Huawei bugüne olduğunu kadar kimin olduğunusenin dene olduğunu mediği yeni bir yeni teknolojiye imza atarak çift ön kameralı bir model üretti. Modelin tanıtımını yapan firma ilk etapta sadece Çin’de satışını yapacağını duyurdu. Modelin özellikleri biraz düşük kalmakla beraber tamamen ön kamera dene olduğunu mesi olarak nitelendirildi.

Yeni telefon tek bir metal parçadan oluşuyor ve parmak izi senörüne olduğunu sahip. Dev bir ekranı bulunan yeni modelde tam 5.9 inç’lik bir ekran kullanılmış ve Full HD çözünürlükte sergilene olduğunu cek.

Aynı saat da 8 çekirdek ve 2.36 GHz’lık bir işlemci kullanan telefon 4 RAM ve 64 GB dahili hafıza ile satılacak. Arka 1. kamera 16 MP ve 2. kamera 2 MP, Ön 1. kamera 13 MP ve 2. kamera 2 MP olarak işlem görecek. Boyutuna göre bakıldığı saat hafif bir telefon olmuş ve 164 Gram ağırlığı bulunuyor ve kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK