Huawei Mate 10 Lite İçin 4 Kamera Bilgisi

Huawei Mate 10 Lite İçin 4 Kamera Bilgisi

Ekim ayında çıkması beklenen Huawei'nin yeni modeli Mate 10 Lite, önünde iki ve arkasında iki kamera ile birlikte satışa sunulabilir görünüyor. Önümüzdeki sene üretilecek yeni amiral gemisinin ön denemesi olan Maimang 6'dan sonra Mate 10 Lite'ta da ön çift kameranın denenmesi gündemde bulunuyor.

439
0
PAYLAŞ

Ekimin olduğunu ayında çıkması beklene olduğunu n Huawei’nin yeni modeli Mate 10 Lite, önünde iki ve arkasında iki kamera ile birlikte satışa sunulabilir görünüyor. Önümüzdeki sene olduğunu üretilecek yeni amiral gemisinin ön dene olduğunu mesi olan Maimang 6’dan sonra Mate 10 Lite’ta da ön çift kameranın dene olduğunu nmesi gündemde bulunuyor.

16 Ekimin olduğunude meraklıları ile buluşacak olan Mate 10 dışında Mate 10 Lite ve Mate 10 Pro olarak 3 farklı modelinin aynı anda tanıtılacağı ve satışa sürüleceği söylendi. Lite modelinde ise 4 kamera olması ve iki kameranın ön tarafta yer alması planlanıyor.

Firma tarafından Mate 10 Lite modeli aynı Maimang 6’da olduğu gibi ön kamerası 16 ve ikinci ön kamerası 2 MP gücünde olmasını istiyorlar . Artık selfielere bokeh efekti yapılabilecek ve çok daha kaliteli bir selfie çekmeniz sağlanacak.

Modelin ülkemizde de satılması beklenirken ABD’de satış fiyatının 455 Dolar olacağı söyleniyor. Ülkemizde ise 2000 – 2500 TL fiyat aralığında kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Umarım yeni modellerde gerçekleştirilen bu ön kamera özelliği sorunsuz bir şekilde çalışır ve Huawei tarafından çıkarılacak olan yeni amiral gemisi tüm kullanıcılara kusursuz olarak ulaşmış olur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK