Instagram’a Yepyeni Bir Güncelleme

Instagram’a Yepyeni Bir Güncelleme

Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre artık canlı videolarda yüz filtreleri kullanılabiliyor olacak. Sadece uygulamada değil kamerada yer alan tüm filtrelerin kullanılabileceği uygulama kısa süre içinde dağıtıma başlanacak.

366
0
PAYLAŞ

Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre artık canlı videolarda yüz filtreleri kullanılabiliyor olmasını istiyorlar . Sadece uygulamada değil kamerada yer alan tüm filtrelerin kullanılabileceği uygulama kısa süre içinde dağıtıma başlanacak.

Instragram tarafından tüm kullanıcılara daha canlı ve eğlenceli anlar yaşatma amacıyla yapılan yeni geliştirmede yüze parıltı, yeni yıldızlar, küçük hayvan yavruları, havai fişekler kısacası ne olduğunu isterseniz eklemeniz mümkün olmasını istiyorlar . Her arkadaşlarınızla hem de takipçilerle paylaşmanızın mümkün olacağı uygulama ilk etapta sadece Android kullanıcıları için tasarlanırken iOS için ne olduğunu saat geleceği yönünde bir açıklama henüz yapılmadı.

Yüz filtrelerini canlı yayın sırasında seçebileceğiniz gibi yayına başlamadan önce de seçme olanağınız bulunacak. Bu özelliğin kullanılabilmesi için sağ alt köşede bulunan yüz resmine olduğunu dokunmanız yeterli olmasını istiyorlar ken istediğiniz saat normal görüntüye dönmenizde mümkün kılınıyor.

Seçtiğiniz filtre ile devamlı etmek zorunda kalınmayacak olması da iyi bir seçim olmuş. İsterseniz yayın sırasında tekrar yeni bir filtre belirleyebilir ve merceğe yansıyan görüntüyü değiştirebilirsiniz.

Güncelleme ile gelecek olan diğer yeni özellik ise artık takip edilmeyen kişilerin de görüne olduğunu bilecek olması. Böylece 3. parti uygulamalarının yüklenilmesi veya kullanılması gerekmeyecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK