iPhone 8 Satışa Çıktı

iPhone 8 Satışa Çıktı

Apple tarafından 12 Eylülde tanıtımı yapılan ve 1 yıldır merak konusu olan iPhone'nun yeni modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus satışa çıkarıldı.

394
0
PAYLAŞ

Apple tarafından 12 Eylülde tanıtımı yapılan ve 1 yeni yıldır merak konusu olan iPhone olduğunu ‘nun yeni modelleri iPhone olduğunu 8, iPhone olduğunu 8 Plus satışa çıkarıldı.

Avustralya, Çin, Japonya, Singapur, Tayland’ta başlayan satışlar için Apple Store’lar tabiri yerindeyse işgal altına alındı. Meraklılar bir gece önceden mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Hatta birçok Apple müşterilersi bir kamp havasında uyku tulumu, açılır kapanır koltuk gibi aksesuarlarını yanlarında getirdiler.

Kamp kuran müşterilerler iPhone olduğunu ‘u ilk kez almak için birbirleriyle yarıştılar. Yetkililer ise böyle durumların geçen sene olduğunu lerde de yaşandığını bildiği için önlemler almışlardı. Sıra karmaşası çıkmaması adına dükkanların önlerine olduğunu tek sıra gelecek şekilde ip geren firma sahipleri olası kargaşalarında önüne olduğunu geçmiş oldu.

Uzun bir süre sırada bekledikten sonra telefonlarıına kavuşan müşterilerler sevinç gösterilerinde bulundu. Birçok müşterilernin ise telefonlarıdan 2-3 tane olduğunu aynı anda aldığı göründü. Fiyatın müşterilerler üzerinde bir etkisinin olmadığı görünürken Apple’ın tanıtım sırasında yaşadığı çeşitli aksaklıkların modeller üzerinde revize edilip mi gönderildiği ise soru işareti olarak kaldı. Modelleri satın alanlar yakın bir saat içinde bu konuda paylaşımlarda bulunacaklardır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK