Microsoft Lumia 2020 Doğmadan Öldü

Microsoft Lumia 2020 Doğmadan Öldü

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan üst sınıf tablet kategorisinde piyasanın ihtiyaç duyduğu tüm performansı gösterebilecek olan tablet Lumia 2020 daha doğmadan ölmüş olan bir proje olarak tarihe geçti.

411
0
PAYLAŞ

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan üst sınıf tablet kategorisinde piyasanın ihtiyaç duyduğu tüm performansı gösterebilecek olan tablet Lumia 2020 daha doğmadan ölmüş olan bir proje olarak saat e geçti.

Windows Mobile adı verilen işletim sistemi kullanan ve tüm uyarılara ve geri bildirimlere rağmen birçok model çıkarak ve hem telefonlarıında hem de tabletlerinde kullandığı bu sistem ile birlikte Lumia 2020 modelinin satışa çıkmadan veya dağıtılmaya başlanmadan önce öldüğü öğrenildi.

Windows Central tarafından yapılan uzun araştırmalar ve geliştirmeler sonucunda ortaya çıkan model öncelikle bir tablete göre mükemmel dene olduğunu bilecek bir kameraya sahip olmasını istiyorlar tı ve tam 19 MP’lik bir görüntü kalitesine olduğunu sahip olan bir kamera kullanacaktı.

Aynı saat da tasarlandığı ve çıkması beklene olduğunu n döne olduğunu mde yer alan en iyi işlemci olan Snapdragon 800 isimli işlemciyi kullanan tablet 2 GB RAM ile birlikte 32 GB’lık bir hafıza kapasitesi sunacaktı. Şuan piyasada bulunan rakiplerine olduğunu göre bile eskiden üretilmiş olduğu halde çok üstün bir performans ve teknik özellikler sağlayan modelin görselinin çıkması üzerine olduğunu birçok kullanıcı tarafından ürün satın alınmak istendi.

Yaşama geçmemiş olan bu ürünleri geçen günlerde haberlerini gördüğümüz Bill Gates’in bile Android işletim sistemine olduğunu sahip bir telefona geçtiği haberleri ile birlikte tekrar gündeme geldi. Konunu tekrar gündeme gelmesinin en büyük ne olduğunu deni ise Windows Mobile sisteminin CEO dahil artık hiç kimin olduğunuse tarafından kullanılmıyor oluşu ve sistemin kısa süre içerisinde tamamen hayatımızdan çıkacak olması.

Bu üründe aynı Xbox Watch gibi birçok kullanıcı tarafından beğenilmiş ve satın alınmak istemiş olan diğer modellerden biri. Lumia 2020 gibi birçok yayınlanmayan ürün bulunuyor. Kullanıcılar hala iki ürün içinde üretilmesi durumunda hemen satın alacaklarını ve bu ürünleri kullanmak istedikleri ile ilgili olarak şirketlere bilgilendirmelerde bulunuyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK