Nvidia GTX 1070 Ti’yi Tanıttı

Nvidia GTX 1070 Ti’yi Tanıttı

Uzun bir süredir özellikle oyun meraklıların beklediği ve çıkış tarihi ile ilgili olarak net bir bilgi verilmeyen yeni ekran kartı GTX 1070 Ti en sonunda tanıtılarak çıkış tarihi hakkında net bir bilgi paylaşıldı.

308
0
PAYLAŞ

Uzun bir süredir özellikle oyun meraklıların beklediği ve çıkış saat i ile ilgili olarak ne olduğunu t bir bilgi verilmeyen yeni ekran kartı GTX 1070 Ti en sonunda tanıtılarak çıkış saat i hakkında ne olduğunu t bir bilgi paylaşıldı.

Son saat larda piyasanın en çok aranan ve satışı gerçekleşen modeli olan Nvidia en sonunda yeni modelinin tanıtımını yaparak kullanıcılarını sevindirmeyi başardı.

Bir süredir birçok kullanıcı tarafından mail yağmuruna tutulan firma baskılara daha fazla dayanamayacağını düşüne olduğunu rek yeni ekran kartının bu ayın 26’ında çıkacağını açıklayarak biraz rahatlamayı hedefledi.

Rakipleri ile karşılaştırıldığında ciddi bir üstünlüğü bulunan ekran kartının en yakın düşmanı Radeon RX Vega 56 olarak gösteriliyor. Vega 56 ile birebir yarışabilen ve çok daha üstün bir performans gösterebilen GTX 1070 Ti temelinde en üst sınıf segmentte yer alacak.

Oyuncular tarafından vazgeçilemeyecek bir ekran kartına imza atan Nvidia piyasa da tek firma olmayı hedeflediğini açıkladı.

Bir süre önce piyasaya çıkan ve ciddi bir satış rakamı sağlayan 1070 modelinin bir üst versiyonu olan yeni model ürünün detaylı lansmanını 26 ekimin olduğunu saat inde yapacak ardından ise 2 kasım saat inde tüm kullanıcıları ile buluşmuş olmasını istiyorlar .

Teknik özelliklerine olduğunu gelecek olursak 8 GB GDDR 5 VRAM belleği bulunan yeni ürün 1683 MHz dolarlarında bir hıza sahip olacağı sızdırılan bilgiler arasında.

Oyun severlerin hemen ön siparişlere başladığı yeni modelin fiyatı ise 429 dolar gibi iyi bir fiyattan karşımıza çıkıyor. Ülkemizde yaklaşık olarak 2000 TL civarında çıkacak olan yeni ürün pazarın tamamına hakimin olduğunuiyet kurmayı hedefleyen Nvidia’nın son bombası olarak nitelendiriliyor.

Daha önce ürün lansmanların da kutu içerisine olduğunu çeşitli oyun hediyeleri koyarak kullanıcılarını mutlu eden Nvidia bu sefer ne olduğunu gibi bir sürprizle gelecek bilinmese de gene olduğunu herkesin gönlünü kazanmayı başarabilecek gibi görünüyor. 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK