PUBG’nin Yeni Haritası Kesinlik Kazandı

PUBG’nin Yeni Haritası Kesinlik Kazandı

Steam'in kendisinde beklemediği şekilde üstün bir başarı yakalayan ve her gün milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmakta olan oyunları Player Unknown's Battlegrounds'un 3. ve yeni haritası açıklandı.

571
0
PAYLAŞ

Steam’in kendisinde beklemediği şekilde üstün bir başarı yakalayan ve her gün milyonlarıca kullanıcı tarafından oynanmakta olan oyunları Player Unknown’s Battlegrounds’un 3. ve yeni haritası açıklandı.

Steam tarafından satışa çıkarılan oyunun yeni haritasının ilk görselleri ise dağıtılmaya başlandı. Adriyatik teması bulunan yeni harita çok daha renkli bir dünyaya açılıyor gibi görünüyor.

Paylaşılan resimler sonucunda bazı kullanıcılar haritanın Hırvatistan’da bulunan Krk Adası’na çok benzediği yorumunu getirdiler. Milyonlarıca aktif kullanıcının merakla beklediği 3. harita için geçen günlerde yapılan çöl haritası yorumundan sonra bu gelen 2. harita planı oluyor.

Anlık 100.000 online olduğunu kullanıcı yanında 12 milyonu aşkın satışı düşünüldüğünde oyunun çok daha iyi yerlere geleceği ve görsel şölenlere ev sahipliği yapmasının yakın olduğu düşünülüyor.

Steam yetkililerinin de açıkladığı bilgilere göre bu oyunun bu kadar tutmasını beklemediklerini ve alelade bir şekilde pazarladıklarını söyleyerek oyunun ilerleyen günlerde çok daha kaliteli bir hale bürüne olduğunu ceğini doğruladılar.

Oyun içinde şuan kullanıcılardan gelen yorumlar ise oyunun bu haliyle de dehşet şekilde ayrıntılı ve güzel olduğu yönünde.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK