Rockstar Games’den Önemli Bir Duyuru

Rockstar Games’den Önemli Bir Duyuru

Dünyada en çok tercih edilen oyun firmalarının başında gelen Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli bir duyuruda bulundu.

370
0
PAYLAŞ

Dünyada en çok tercih edilen oyun firmalarının başında gelen Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için sosyal medya hesabı üzerinden çok öne olduğunu mli bir duyuruda bulundu.

Önümüzdeki yeni yıl için en çok beklene olduğunu n ve merak edilen oyunları arasında ilk sırada gelen Red Dead Redemption 2 ile ilgili girilen duyuruda oyun hakkında çok öne olduğunu mli bir içeriğin 28 Eylül saat inde paylaşılacağı yazıyor.

Oyun hakkında verilen bu bilginin üzerine olduğunu vahşi beta temalı oyun hakkında tüm oyun severler meraklanarak heyecanları 2’ye katlanmış oldu. Yeni oyunun PS4 ve Xbox One olduğunu platformları için çıkması bekleniyor.

Daha önce firma tarafından Red Dead Redemption 2’nin 2017 yeni yılı sonunda çıkacağı duyurulmuş ancak bazı aksiliklerden ötürü 2018 yeni yılına ertelendiği bilgisi verilmişti.

Böyle bir gecikme sonrasında ise kullanıcıların merakları daha da artmış ve oyunun çıkışını sabırsız bir şekilde beklemeye başlamışlardı.

Oyun meraklıları arasında 28 Eylül saat indeki açıklama konusunda birçok yorum gelmeye devamlı ediyor. En çok tahmin edilen durum ise çıkış saat i üzerinde yoğunlaşıyor olsa da PC’ye entegre edilmesi yönünde güncellene olduğunu ceği konusunda fikirlerde bulunuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK