Windows Store Değişiyor

Windows Store Değişiyor

Beklenen başarıyı yakalayamayarak diğer rakiplerine göre çok geride kalmış olan Windows Store köklü bir değişikliğe gideceğini açıkladı.

305
0
PAYLAŞ

Beklene olduğunu n başarıyı yakalayamayarak diğer rakiplerine olduğunu göre çok geride kalmış olan Windows Store köklü bir değişikliğe gideceğini açıkladı.

Öncelikli olarak kurulan bir ekip Store’un adını ve simgesini tamamen değiştireceklerini belirterek bu konuda hızlı bir çalışma başlattıklarını söyledi.

Aynı saat da sadece mobil değil masaüstü platformunda da bir araya gelmiş olan Windows Store, platformun beklene olduğunu n başarıyı göstermemesi üzerine olduğunu Xbox One olduğunu oyunlarını da bünyesine olduğunu katan Windows, Bill Gates’in atılımı ile birlikte yeni bir düzenlemeye gittilerme kararı aldı.

Şuan ne olduğunu tlik kazanmamış olsa da şirket içinden gelen bilgiler Windows Store yerine olduğunu Microsoft Store adının kullanılacağı yönünde oluyor. Oyun, uygulama, film ve müzik dışında Surface, Xbox One olduğunu ve diğer eklentilerinde store içinde daha çok yer alacağı söylene olduğunu n güncelleştirme sonrasında şuan yüklü olan uygulamaların hepsi dahil edilerek bundan sonraki süreçte çok daha zengin bir içerik ve daha uygun fiyatın bizleri beklediği açıklandı.

Kötü gidişe dur deme kararı alan kişinin ise Bill Gates olması ve bu işe el attığı için bunda da büyük bir başarının yakalanacağı söyleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK