Yeni Archer C5400 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yeni Archer C5400 Türkiye’de Satışa Sunuldu

TP-Link tarafından HD video uygulamaları ile birlikte online oyunlar için olması gereken ve tam anlamıyla bir WiFi kralı olan Archer C5400 model router’ını Türkiye’de satışa çıkardı.

550
0
PAYLAŞ

TP-Link tarafından HD video uygulamaları ile birlikte online olduğunu oyunlar için olması gereken ve tam anlamıyla bir WiFi kralı olan Archer C5400 model router’ını Türkiye’de satışa çıkardı.

Üzerinde bulundurmuş olduğu sekiz adet antenden dolayı oldukça geniş bir WiFi kapsama alanına sahip olan ve dış görünümünden dolayı da oldukça farklı bir şekle sahip olan Archer C5400 kullanıcılarını heyecanlandırdı.

En yeni ve aynı saat da en yeni yeni teknolojiler ile donatılmış olan Archer C5400 yüksek hıza sahip olmayı gerektiren birçok uygulamayı aynı saat da oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabiliyor. Archer C5400’ün kullanıcılarına çok yüksek bir WiFi dene olduğunu yimi sunması dışında üç bantlı olan MU-MIMO yeni teknolojisine olduğunu de sahip.

Yaklaşık olarak 5334 Mbps olarak olağanüstü bir kablosuz hıza sahip olmasından dolayı birden fazla cihaza bağlı olarak hiçbir şekilde hızını düşürmeden her biri için aynı hızda WiFi hizmetine olduğunu sunan Archer C5400, 4K özellikteki videoları da aynı hızda kusursuz bir şekilde yükleyebiliyor.

3 banda sahip olan routerın içerisinde bir adet 1000 Mbps hızında olan 2.4 GHz bandı ile geri kalan iki bandının ise 2167 Mbps hızında 5GHz bandı özelliğine olduğunu sahip olduğu bilgisi aktarıldı. 

Aynı saat da Akıllı Bağlantı adı altında bir yeni teknoloji özelliğine olduğunu sahip olan Archer C5400 bu sayede ağ gereksinimlerini dengelemek adına ağa bağlanmış olan cihazları mevcut olan en iyi kanallara atarak mevcut olan ağ performansını yükseltip, bağlı olan her cihazın daha da hızlı bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK